Kas tead, mis on “kasum esimesena”? See on Mike Michalowiczi süsteem, mida ta tutvustab raamatus “Kasum esimesena“. Ostes FTE lehelt raamatu, saad kaasa boonusmaterjalid: Korduma Kippuvate Küsimustega, kasum esimesena kiirhindamise ankeet, kuidas leida pank, mis toetab kasum esimesena süsteemi jne. Digiraamatupidaja tegi valmis tabeltöötluse faili, kuhu saad iga kuu lisada summa, mis sul on LAEKUMISE kontol ja see jagatakse Sinu valitud protsentidega laiali. Igal aastal alustad uue failiga. Kuu numbrid muuda nimeks ehk 1. kuu võib olla märts ja siis aprill jne. Faili saad kaasa e-kursusega.

Telli e-kursus Raamatupidamine algajale, juhile, osanikule

Faile on tegelikult 2. Esimene tavapärane jagamine kontode vahel ja teine lisakontoga. Lisakontoga faili kasuta siis, kui soov on iga kuu mingi protsent kõrvale panna. Mõlemas failis on võimalus enne tavapärast jagamist jagada kindel summa raha enne lisakontodele. Aasta lõpus saad ülevaate, palju raha sul kuhugile liikus. Sellest saad teha järelduse, milliste protsentidega uut aastat alustada.

Failid saad kaasa raamatupidamise e-kursuse tellimisega ja lisaks sellele e-kursuse 18. osast.

FTE on teinud ka webinari Facebookis, kus külaliseks oli Ott Kraut.

Telli raamat “Kasum esimesena” ja kui lugema hakkad, siis ava vajalik fail näiteks Google Drives ning alusta täitmist esimesest lehest. Kui tekib küsimusi, siis võta minuga ühendust. Edu!

Telli e-kursus Raamatupidamine algajale, juhile, osanikule