Müügitingimused

1 Üldtingimused

1.1 Käesolevad müügitingimused (“Tingimused”) on kohaldatavad kõikidele õigussuhetele, pakkumistele, tellimustele, müügitehingutele, mis leiavad aset e-poe kasutaja (“Ostja”) ja e-poe digiraamatupidaja.ee (“E-pood”) omaniku Digiraamatupidaja OÜ, registrikood 12872538, tegevuskoha aadress Kannistiku talu, Pühajärve küla, Otepää vald, Valgamaa 67414 Eesti, vahel.

1.2 Lisaks Tingimustele reguleerivad E-poe kasutamise käigus tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid ja Müüja poolt kehtestatud litsentsitingimused.

1.3 Müüjal on õigus igal ajal Tingimusi muuta. Tingimuste muudatused avaldatakse veebilehel www.digiraamatupidaja.ee ja need jõustuvad koheselt alates avaldamisest. Käesolevat veebilehte kasutades ja E-poe vahendusel tellimust esitades kinnitab Ostja, et on Tingimustega nõustunud.

2 Hinnad

2.1 Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja sisaldavad käibemaksu (20%). Toodete eest on võimalik tasuda kasutades järgnevaid makseviise:
2.1.1 Swedbanki pangalink (Eesti);
2.1.2 SEB pangalink (Eesti);
2.1.3 LHV pangalink (Eesti);
2.1.4 Luminor / Nordea panga pangalink (Eesti);
2.1.5 Coop panga pangalink (Eesti);
2.1.6 Pocopay

2.2 Müüjal on õigus igal ajal muuta E-poest nähtuvaid hindu. Kõik muudatused avaldatakse veebilehel www.digiraamatupidaja.ee ning need jõustuvad alates avaldamise hetkest.

2.3 Kui Ostja on tellimuse esitanud enne kui hinnamuudatus on avaldatud, siis kohaldub Ostjale hind, mis kehtis ostu sooritamise hetkel.

2.4 Digiraamatupidaja OÜ on isikuandmete vastutav töötleja me edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

3 Ostu sooritamine e-poest

3.1 Ostjal on võimalik valida E-poest sobiv Toode ning lisada see ostukorvi.

3.2 Kui kõik soovitud tooted on ostukorvis, on Ostjal võimalik vajutada nuppu „Mine maksma“ (ostukorvi allosas).

3.3 Nupp “Mine maksma” läheb kassa lehele, kus tuleb täita kohustuslikud väljad ning valida sobiv makseviis. Peale sobiva makseviisi valimist tuleb Ostjal vajutada rohelist nuppu „Esita tellimus“ (Enne „esita tellimus“ nupu vajutamist on soovi korral võimalik Ostjal muuta nii oma andmeid kui ka makseviisi).

3.4 Järgnevalt saab Ostja tellimuse eest tasuda enese poolt valitud makseviisiga. Edukalt sooritatud tellimuse kohta saabub kinnitus nii Ostja e-posti aadressile kui ka e-poe lehe ekraanile.

3.5 Tellimus täidetakse koheselt, peale tasumist ning seejärel on Ostjal võimalik ostetud Toote edasine info alla laadida. Arve väljastatakse hiljemalt 24 tunni jooksul, alates makse laekumise hetkest.

3.6 Leping Ostja ja Müüja vahel on sõlmitud hetkest, mil makse ostetud Toote eest jõuab Müüja arveldusarvele.

3.7 Müüja jätab endale õiguse lepingu lõpetamiseks juhul kui Toode telliti hetkel, mil E-poes esines tüpograafiline viga Toote hinna osas. Kui leping lõpetatakse siis teavitatakse Ostjat sellest e-posti teel ja Ostjale tagastatakse raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 nädala jooksul alates Toote tellimisest.

4 Isikuandmete kasutamine ja kaitse

4.1 Ostja annab nõusoleku Müüjale enda isikuandmete töötlemiseks. Tellimuse esitamisel Ostja poolt sisestatud andmed säilitatakse Müüja poolt, eesmärgiga täita Ostja esitatud Toote tellimus ning arendada Müüja poolt Ostjale pakutavaid Tooteid.

4.2 Registreeritavate isikuandmete hulka kuuluvad andmed Ostja tellimuse kohta, kasutatud makseviis ning kohustuslikud väljad Ostja nimi ja e-posti aadress. Telefoninumber ja registrikood on valikulised väljad.

4.3 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Müüja ei edasta registreeritud isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seaduses ette nähtud juhtudel.

4.4 Ostjal on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid ning paluda neid muuta või kõrvaldada oma isikuandmed Müüja andmebaasist.

4.5 Müüja võib Ostja nõusolekul saata Ostjale müügipakkumisi, uudiskirju, küsitlusi ja teisi teateid tellimuse esitamisel sisestatud Ostja e-posti aadressil.

5 Toote tagastamine

5.1 Ostjal on õigus Toode tagastada 14 päeva jooksul, alates Toote ostmisest.

5.2 Avaldus Toote tagastamiseks tuleb edastada Müüja e-posti aadressile info@digiraamatupidaja.ee

5.3 Müüja tagastab Toote maksumuse Ostja arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 1 nädala jooksul alates Toote tagastamisest.

5.4 Vastavalt Võlaõigusseadusele ei ole võimalik digitaalseid tooteid tagastada.

6 Vääramatu jõud

6.1 E-pood ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest juhul, kui kahju on tingitud asjaoludest, mida e-pood ei saanud mõjutada või ette näha.

6.2 Müüja igasugune vastutus on piiratud Toote maksumusega.

7 Kohaldatav õigus

7.1 Tingimustele kohaldatakse Eesti õigust.

7.2 Kõik vaidlused Ostja ja Müüja vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Juhul kui kompromissile ei jõuta on Ostjal õigus pöörduda Tartu Maakohtusse.